Y09300R10000D0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09300R10000D0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09300R10000D0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.1 OHM 0.5% 1W
Foi de date: Y09300R10000D0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09300R10000D0L
Număr parc Y09300R10000D0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.1 OHM 0.5% 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 23176 pcs Fișa cu date Y09300R10000D0L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.520" L x 0.080" W (13.21mm x 2.03mm)
Serie VCS101 Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, Flat Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.130" (3.30mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil