Y09262R10000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09262R10000Q0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09262R10000Q0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 2.1 OHM 8W 0.02% TO220-4
Foi de date: Y09262R10000Q0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y09262R10000Q0L
Număr parc Y09262R10000Q0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 2.1 OHM 8W 0.02% TO220-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6282 pcs Fișa cu date Y09262R10000Q0L.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serie VPR221 Rezistenţă 2.1 Ohms
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-4 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.845" (21.46mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 2.1 Ohms ±0.02% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil