Y09261R50000C9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09261R50000C9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09261R50000C9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1.5 OHM 8W 0.25% TO220-4
Foi de date: Y09261R50000C9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09261R50000C9L
Număr parc Y09261R50000C9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1.5 OHM 8W 0.25% TO220-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7466 pcs Fișa cu date Y09261R50000C9L.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serie VPR221 Rezistenţă 1.5 Ohms
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-4 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.845" (21.46mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 1.5 Ohms ±0.25% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil