Y09255K12000Q9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09255K12000Q9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 5.12K OHM 8W 0.02% TO220-2
Foi de date: Y09255K12000Q9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09255K12000Q9L
Număr parc Y09255K12000Q9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 5.12K OHM 8W 0.02% TO220-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7929 pcs Fișa cu date Y09255K12000Q9L.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serie VPR220 Rezistenţă 5.12 kOhms
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.845" (21.46mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 5.12 kOhms ±0.02% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil