Y08758K25000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y08758K25000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 8.25K OHM .3W 1% RADIAL
Foi de date: Y08758K25000F0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y08758K25000F0L
Număr parc Y08758K25000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 8.25K OHM .3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19196 pcs Fișa cu date Y08758K25000F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serie VSH Rezistenţă 8.25 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 8.25 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil