Y08754K75000F0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y08754K75000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 4.75K OHM .3W 1% RADIAL
Foi de date: Y08754K75000F0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y08754K75000F0L
Număr parc Y08754K75000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 4.75K OHM .3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16200 pcs Fișa cu date Y08754K75000F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serie VSH Rezistenţă 4.75 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 4.75 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil