Y087520K5000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y087520K5000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 20.5K OHM 1% 0.3W RADIAL
Foi de date: Y087520K5000F0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y087520K5000F0L
Număr parc Y087520K5000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 20.5K OHM 1% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4875 pcs Fișa cu date Y087520K5000F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serie VSH Rezistenţă 20.5 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 20.5 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil