Y08500R10000F149R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08500R10000F149R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y08500R10000F149R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.1 OHM 1/2W 2516 WIDE
Foi de date: Y08500R10000F149R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y08500R10000F149R
Număr parc Y08500R10000F149R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.1 OHM 1/2W 2516 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16304 pcs Fișa cu date Y08500R10000F149R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serie VCS1625 Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil