Y079750R0000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y079750R0000B0W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului HTHG1506 50R000 0.1% W
Foi de date: Y079750R0000B0W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y079750R0000B0W
Număr parc Y079750R0000B0W Producător Vishay Precision Group
Descriere HTHG1506 50R000 0.1% W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3252 pcs Fișa cu date Y079750R0000B0W.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±3ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1506 Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serie HTHG Rezistenţă 50 Ohms
Putere (Wați) 0.04W ambalare Tray
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 220°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 50 Ohms ±0.1% 0.04W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil