Y0789953R000F9L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0789953R000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 953 OHM 0.3W 1% RADIAL
Foi de date: Y0789953R000F9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y0789953R000F9L
Număr parc Y0789953R000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 953 OHM 0.3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15615 pcs Fișa cu date Y0789953R000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie VSR Rezistenţă 953 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 953 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil