Y0785666R700F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0785666R700F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 666.7 OHM 1% 0.6W RADIAL
Foi de date: Y0785666R700F0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y0785666R700F0L
Număr parc Y0785666R700F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 666.7 OHM 1% 0.6W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4327 pcs Fișa cu date Y0785666R700F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie S Rezistenţă 666.7 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 666.7 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil