Y077112R5000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y077112R5000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 12.5 OHM 1W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y077112R5000B0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y077112R5000B0L
Număr parc Y077112R5000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 12.5 OHM 1W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9413 pcs Fișa cu date Y077112R5000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.575" L x 0.138" W (14.61mm x 3.50mm)
Serie RCK Rezistenţă 12.5 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.49mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 12.5 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil