Y0734100R000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0734100R000B0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0734100R000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100 OHM 10W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y0734100R000B0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y0734100R000B0L
Număr parc Y0734100R000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100 OHM 10W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3336 pcs Fișa cu date Y0734100R000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Serie VFP-4 Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.803" (20.40mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil