Y01115R00000B0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y01115R00000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 5 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Foi de date: Y01115R00000B0L.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 506 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y01115R00000B0L
Număr parc Y01115R00000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 5 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 506 pcs Fișa cu date Y01115R00000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serie H Rezistenţă 5 Ohms
Putere (Wați) 2.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 5 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil