Y0106100R100B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0106100R100B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100.1 OHM 0.1% 1.5W AXIAL
Foi de date: Y0106100R100B0L.pdf
Starea stocului 765 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 765 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y0106100R100B0L
Număr parc Y0106100R100B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100.1 OHM 0.1% 1.5W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 765 pcs Fișa cu date Y0106100R100B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serie H Rezistenţă 100.1 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100.1 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil