Y010159R3000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y010159R3000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 59.3 OHM 0.1% 1W RADIAL
Foi de date: Y010159R3000B0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y010159R3000B0L
Număr parc Y010159R3000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 59.3 OHM 0.1% 1W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2793 pcs Fișa cu date Y010159R3000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serie S Rezistenţă 59.3 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.49mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 59.3 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil