Y00968K08080A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00968K08080A9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 8.0808K OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Foi de date: Y00968K08080A9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y00968K08080A9L
Număr parc Y00968K08080A9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 8.0808K OHM 1/5W 0.05% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12181 pcs Fișa cu date Y00968K08080A9L.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serie VMTA55Z Rezistenţă 8.0808 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 8.0808 kOhms ±0.05% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil