Y008944R2000AR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y008944R2000AR23R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 44.2 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
Foi de date: Y008944R2000AR23R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y008944R2000AR23R
Număr parc Y008944R2000AR23R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 44.2 OHM 0.05% 0.6W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1007 pcs Fișa cu date Y008944R2000AR23R.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie RNC90Y Rezistenţă 44.2 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Strip
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec R (0.01%)
descriere detaliata 44.2 Ohms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil