Y00752R00000D0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00752R00000D0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 2 OHM 0.3W 0.5% RADIAL
Foi de date: Y00752R00000D0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y00752R00000D0L
Număr parc Y00752R00000D0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 2 OHM 0.3W 0.5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 20005 pcs Fișa cu date Y00752R00000D0L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie VSR Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 2 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil