Y0075247R040Q0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0075247R040Q0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 247.04 OHM 0.3W 0.02% RADIAL
Foi de date: Y0075247R040Q0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y0075247R040Q0L
Număr parc Y0075247R040Q0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 247.04 OHM 0.3W 0.02% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14928 pcs Fișa cu date Y0075247R040Q0L.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie VSR Rezistenţă 247.04 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 247.04 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil