Y00751K50000T0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00751K50000T0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1.5K OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Foi de date: Y00751K50000T0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y00751K50000T0L
Număr parc Y00751K50000T0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1.5K OHM 0.3W 0.01% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16761 pcs Fișa cu date Y00751K50000T0L.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie VSR Rezistenţă 1.5 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 1.5 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil