Y00655R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00655R00000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 5 OHM 0.1% 10W TO204AA
Foi de date: Y00655R00000B0L.pdf
Starea stocului 836 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y00655R00000B0L
Număr parc Y00655R00000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 5 OHM 0.1% 10W TO204AA Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 836 pcs Fișa cu date Y00655R00000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Serie VHP-3 Rezistenţă 5 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-204AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.340" (8.64mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 5 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil