Y00604K99000F9L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00604K99000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: Y00604K99000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y00604K99000F9L
Număr parc Y00604K99000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24013 pcs Fișa cu date Y00604K99000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serie VTA Rezistenţă 4.99 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 4.99 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil