Y00601K62000F0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00601K62000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1.62K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: Y00601K62000F0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y00601K62000F0L
Număr parc Y00601K62000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1.62K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 23316 pcs Fișa cu date Y00601K62000F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serie VTA Rezistenţă 1.62 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 1.62 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil