Y0060100K000D0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0060100K000D0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Foi de date: Y0060100K000D0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y0060100K000D0L
Număr parc Y0060100K000D0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100K OHM 0.5% 1/4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3549 pcs Fișa cu date Y0060100K000D0L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serie VTA Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil