Y002912K6000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y002912K6000T0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL
Foi de date: Y002912K6000T0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y002912K6000T0L
Număr parc Y002912K6000T0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 20291 pcs Fișa cu date Y002912K6000T0L.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 0.750" L (9.53mm x 19.05mm)
Serie VTA Rezistenţă 12.6 kOhms
Putere (Wați) 0.667W, 2/3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 12.6 kOhms ±0.01% 0.667W, 2/3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil