Y002840K2000F9L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y002840K2000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 40.2K OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: Y002840K2000F9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y002840K2000F9L
Număr parc Y002840K2000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 40.2K OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10644 pcs Fișa cu date Y002840K2000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serie VTA Rezistenţă 40.2 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 40.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil