Y00263R40000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00263R40000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES CHAS MNT 3.4 OHM 0.1% 5W
Foi de date: Y00263R40000B0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y00263R40000B0L
Număr parc Y00263R40000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES CHAS MNT 3.4 OHM 0.1% 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5386 pcs Fișa cu date Y00263R40000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Serie VPR5
Rezistenţă 3.4 Ohms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Caracteristică de montare Screw Holes
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Wire Leads
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.43mm)
Caracteristici Current Sense, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.4 Ohms ±0.1% 5W Metal Foil Chassis Mount Resistor Compoziţie Metal Foil