Y000795R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y000795R2000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 95.2 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y000795R2000B9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y000795R2000B9L
Număr parc Y000795R2000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 95.2 OHM 0.6W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16754 pcs Fișa cu date Y000795R2000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie S Rezistenţă 95.2 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 95.2 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil