Y000730R1000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y000730R1000B0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y000730R1000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 30.1 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y000730R1000B0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y000730R1000B0L
Număr parc Y000730R1000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 30.1 OHM 0.6W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14412 pcs Fișa cu date Y000730R1000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie S Rezistenţă 30.1 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 30.1 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil