Y000725R2000D9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y000725R2000D9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y000725R2000D9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 25.2 OHM 0.6W 0.5% RADIAL
Foi de date: Y000725R2000D9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y000725R2000D9L
Număr parc Y000725R2000D9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 25.2 OHM 0.6W 0.5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15238 pcs Fișa cu date Y000725R2000D9L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie S Rezistenţă 25.2 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 25.2 Ohms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil