SM1Y10K00BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM1Y10K00BA
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK
Foi de date: 1.SM1Y10K00BA.pdf2.SM1Y10K00BA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM1Y10K00BA
Număr parc SM1Y10K00BA Producător Vishay Precision Group
Descriere SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4805 pcs Fișa cu date 1.SM1Y10K00BA.pdf2.SM1Y10K00BA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Serie SM Rezistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului ±0.05% Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 3 Leads Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rezistențe 1 Număr de știfturi 3
Tipul de montare Through Hole Înălțime - așezată (Max) 0.327" (8.30mm)
descriere detaliata 10k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads Tipul circuitului Voltage Divider
Aplicații Voltage Divider (TCR Matched)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SM1Y10K00BB
SM1Y10K00BB
Producători: Vishay Precision Group
Descriere: SM1Y10K00BB 2.5 PPM NETWORK
In stoc: 4790 pcs
Descarca: SM1Y10K00BB.pdf
RFQ
SM1Y-X
SM1Y-X
Producători: Panduit
Descriere: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
In stoc: 4919 pcs
Descarca: SM1Y-X.pdf
RFQ
SM1Y-A
SM1Y-A
Producători: Panduit
Descarca: SM1Y-A.pdf
SM1Y-GND
SM1Y-GND
Descarca: SM1Y-GND.pdf
SM1Y25K00AT
SM1Y25K00AT
Descriere: SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
Descarca: SM1Y25K00AT.pdf
SM1Y-T
SM1Y-T
Descarca: SM1Y-T.pdf
SM1Y-S
SM1Y-S
Descarca: SM1Y-S.pdf
SM1Y-O
SM1Y-O
Descarca: SM1Y-O.pdf
SM1Y-MNS
SM1Y-MNS
Descarca: SM1Y-MNS.pdf
SM1Y-B
SM1Y-B
Descarca: SM1Y-B.pdf
SM1Y-H
SM1Y-H
Descarca: SM1Y-H.pdf
SM1Y-Q
SM1Y-Q
Descarca: SM1Y-Q.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW