SM1X30K00BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM1X30K00BB
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului SM1X30K00BB 5 PPM NETWORK
Foi de date: 1.SM1X30K00BB.pdf2.SM1X30K00BB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM1X30K00BB
Număr parc SM1X30K00BB Producător Vishay Precision Group
Descriere SM1X30K00BB 5 PPM NETWORK Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5693 pcs Fișa cu date 1.SM1X30K00BB.pdf2.SM1X30K00BB.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Serie SM Rezistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului ±0.1% Rezistență (Ohms) 30k
Putere pe element - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 3 Leads Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rezistențe 1 Număr de știfturi 3
Tipul de montare Through Hole Înălțime - așezată (Max) 0.327" (8.30mm)
descriere detaliata 30k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads Tipul circuitului Voltage Divider
Aplicații Voltage Divider (TCR Matched)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SM1Y-3
SM1Y-3
Producători: Panduit
Descriere: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
In stoc: 5017 pcs
Descarca: SM1Y-3.pdf
RFQ
SM1Y-0-9
SM1Y-0-9
Producători: Panduit
In stoc: 4358 pcs
Descarca: SM1Y-0-9.pdf
RFQ
SM1W-W
SM1W-W
Descriere: WIRE MARKER B/W .10-.20"250PC
Descarca: SM1W-W.pdf
SM1W-Y
SM1W-Y
Descarca: SM1W-Y.pdf
SM1Y-0
SM1Y-0
Descarca: SM1Y-0.pdf
SM1X10K00FQ
SM1X10K00FQ
Producători: Vishay Precision Group
Descriere: SM1X10K00FQ 5 PPM NETWORK
Descarca: SM1X10K00FQ.pdf
SM1Y-1
SM1Y-1
Descarca: SM1Y-1.pdf
SM1W-X
SM1W-X
Descarca: SM1W-X.pdf
SM1Y-2
SM1Y-2
Descarca: SM1Y-2.pdf
SM1X30K00AA
SM1X30K00AA
Descriere: SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK
Descarca: SM1X30K00AA.pdf
SM1W-Z
SM1W-Z
Descarca: SM1W-Z.pdf
SM1X5K000QT
SM1X5K000QT
Descriere: SM1X5K000QT 5 PPM NETWORK
Descarca: SM1X5K000QT.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW