MU10K00/10K00DAL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MU10K00/10K00DAL
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului MU10K00/10K00DAL REELED
Foi de date: 1.MU10K00/10K00DAL.pdf2.MU10K00/10K00DAL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MU10K00/10K00DAL
Număr parc MU10K00/10K00DAL Producător Vishay Precision Group
Descriere MU10K00/10K00DAL REELED Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 12411 pcs Fișa cu date 1.MU10K00/10K00DAL.pdf2.MU10K00/10K00DAL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie MU Rezistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului ±0.05% Rezistență (Ohms) 10k, 10k
Putere pe element 50mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric), J-Lead Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rezistențe 2 Număr de știfturi 3
Tipul de montare Surface Mount Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 10k, 10k Ohm ±0.5% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead Tipul circuitului Voltage Divider