MDY7K8700Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDY7K8700Q
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 7.87K OHM 0.02% 1/8W RADIAL
Foi de date: 1.MDY7K8700Q.pdf2.MDY7K8700Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDY7K8700Q
Număr parc MDY7K8700Q Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 7.87K OHM 0.02% 1/8W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6778 pcs Fișa cu date 1.MDY7K8700Q.pdf2.MDY7K8700Q.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Serie MD Rezistenţă 7.87 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 7.87 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil