MCY25K000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCY25K000T
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 25K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Foi de date: 1.MCY25K000T.pdf2.MCY25K000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCY25K000T
Număr parc MCY25K000T Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 25K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7397 pcs Fișa cu date 1.MCY25K000T.pdf2.MCY25K000T.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Serie MC Rezistenţă 25 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 25 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil