MAY7K8000A
Prezentarea produsului
Număr parc: MAY7K8000A
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 7.8K OHM 0.05% 0.3W RADIAL
Foi de date: 1.MAY7K8000A.pdf2.MAY7K8000A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAY7K8000A
Număr parc MAY7K8000A Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 7.8K OHM 0.05% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7645 pcs Fișa cu date 1.MAY7K8000A.pdf2.MAY7K8000A.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serie MA Rezistenţă 7.8 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 7.8 kOhms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil