MAY30R000T
Prezentarea produsului
Număr parc: MAY30R000T
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 30 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Foi de date: 1.MAY30R000T.pdf2.MAY30R000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAY30R000T
Număr parc MAY30R000T Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 30 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6989 pcs Fișa cu date 1.MAY30R000T.pdf2.MAY30R000T.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serie MA Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 30 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil