MAX62K900B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX62K900B
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 62.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Foi de date: 1.MAX62K900B.pdf2.MAX62K900B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX62K900B
Număr parc MAX62K900B Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 62.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6665 pcs Fișa cu date 1.MAX62K900B.pdf2.MAX62K900B.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serie MA Rezistenţă 62.9 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 62.9 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6301CSA
MAX6301CSA
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC SUPERVISORY CIRC 5V LP 8-SOIC