MAX21K000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX21K000B
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 21K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Foi de date: 1.MAX21K000B.pdf2.MAX21K000B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX21K000B
Număr parc MAX21K000B Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 21K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8593 pcs Fișa cu date 1.MAX21K000B.pdf2.MAX21K000B.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serie MA Rezistenţă 21 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 21 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil