HDZ1K4983Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HDZ1K4983Q
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1.4983K OHM 0.02% 0.3W RAD
Foi de date: 1.HDZ1K4983Q.pdf2.HDZ1K4983Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HDZ1K4983Q
Număr parc HDZ1K4983Q Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1.4983K OHM 0.02% 0.3W RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2416 pcs Fișa cu date 1.HDZ1K4983Q.pdf2.HDZ1K4983Q.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±1ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Serie HD Rezistenţă 1.4983 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1.4983 kOhms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil