FLCY28R904B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLCY28R904B
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 28.904 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Foi de date: 1.FLCY28R904B.pdf2.FLCY28R904B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FLCY28R904B
Număr parc FLCY28R904B Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 28.904 OHM 0.1% 1/4W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 10977 pcs Fișa cu date 1.FLCY28R904B.pdf2.FLCY28R904B.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serie FLC Rezistenţă 28.904 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -25°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.264" (6.70mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 28.904 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Compoziţie Metal Foil