VTM48ET096T025A00
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VTM48ET096T025A00
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Foi de date: VTM48ET096T025A00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VTM48ET096T025A00
Număr parc VTM48ET096T025A00 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 9.6V 240W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1592 pcs Fișa cu date VTM48ET096T025A00.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 9.6V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 26V Tensiune - Intrare (Max) 55V
Tip Voltage Transformation Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie VI Chip® VTM® Putere (Wați) 240W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 95.8% descriere detaliata Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 26V - 55V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Aplicații ITE (Commercial)