VTM48ET040M050B0R
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VTM48ET040M050B0R
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 4V 200W
Foi de date: VTM48ET040M050B0R.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 613 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VTM48ET040M050B0R
Număr parc VTM48ET040M050B0R Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 4V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 613 pcs Fișa cu date VTM48ET040M050B0R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 4V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 26V Tensiune - Intrare (Max) 55V
Tip Voltage Transformation Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie VI Chip® VTM® Putere (Wați) 200W
ambalare Tray Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 94% descriere detaliata Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input
Curent - Ieșire (Max) 50A Aplicații ITE (Commercial)