VI-B12-CU-F2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VI-B12-CU-F2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 200W
Foi de date: VI-B12-CU-F2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile VI-B12-CU-F2
Număr parc VI-B12-CU-F2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6137 pcs Fișa cu date VI-B12-CU-F2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 21V Tensiune - Intrare (Max) 32V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serie VI-200™ Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 21V - 32V Input Curent - Ieșire (Max) 13.33A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
VI-B11-MY-S
VI-B11-MY-S
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 50W
In stoc: 4373 pcs
Descarca: VI-B11-MY-S.pdf
RFQ
VI-B12-CU
VI-B12-CU
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 200W