VI-20W-IX-F3
VicorVicor
VI-20W-IX-F3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VI-20W-IX-F3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5.5V 75W
Foi de date: VI-20W-IX-F3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile VI-20W-IX-F3
Număr parc VI-20W-IX-F3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5.5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3223 pcs Fișa cu date VI-20W-IX-F3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5.5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 10V Tensiune - Intrare (Max) 20V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serie VI-200™ Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.5V 13.64A 10V - 20V Input Curent - Ieșire (Max) 13.64A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
VI-20W-IX-B1
VI-20W-IX-B1
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5.5V 75W
In stoc: 6409 pcs
Descarca: VI-20W-IX-B1.pdf
RFQ
VI-20W-IY-F2
VI-20W-IY-F2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5.5V 50W
In stoc: 6905 pcs
Descarca: VI-20W-IY-F2.pdf
RFQ
VI-20W-IX
VI-20W-IX