VI-20M-IX-F2
VicorVicor
VI-20M-IX-F2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VI-20M-IX-F2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 10V 75W
Foi de date: VI-20M-IX-F2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile VI-20M-IX-F2
Număr parc VI-20M-IX-F2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 10V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6979 pcs Fișa cu date VI-20M-IX-F2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 10V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 10V Tensiune - Intrare (Max) 20V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serie VI-200™ Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 7.5A 10V - 20V Input Curent - Ieșire (Max) 7.5A