VE-20R-IX-F1
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VE-20R-IX-F1
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 7.5V 75W
Foi de date: VE-20R-IX-F1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VE-20R-IX-F1
Număr parc VE-20R-IX-F1 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 7.5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5182 pcs Fișa cu date VE-20R-IX-F1.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 7.5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 10V Tensiune - Intrare (Max) 20V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serie VE-200™ Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.5V 10A 10V - 20V Input Curent - Ieșire (Max) 10A