V72C8C100BL3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C8C100BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 100W
Foi de date: V72C8C100BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72C8C100BL3
Număr parc V72C8C100BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4626 pcs Fișa cu date V72C8C100BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 83.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V72C8C100