V72C8C100BF2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C8C100BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 100W
Foi de date: V72C8C100BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C8C100BF2
Număr parc V72C8C100BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5842 pcs Fișa cu date V72C8C100BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 83.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V72C8C100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C8C100BL2
V72C8C100BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 100W
In stoc: 2990 pcs
Descarca: V72C8C100BL2.pdf
RFQ
V72C8C100BF
V72C8C100BF
Producători: Vicor
In stoc: 5771 pcs
Descarca: V72C8C100BF.pdf
RFQ
V72C8C100B
V72C8C100B